Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sylvanas Windrunner

29. 7. 2010

Sylvanas prožila jeden z nejsmutnějších příběhů, jaký se kdy stal, ale je rovněž příkladem, jak se může někdo vzepřít neporazitelnému a prosadit si své. Sylvanas byla původně generál Silvermoonských vojsk v celém Quel'Thalasu, kde musela bránit všechny Vysoké Elfy, poněvadž Elfové již nebyli ve spojenectví s Aliancí.

Sylvanas (vysoká elfka)

 

Sice se musela neustále bránit útokům Lesních Trollů nebo Murloků, ale stále si myslela, že musí přijít něco mnohem horšího. A měla pravdu. Princ Arthas zradil Alianci a zavraždil svého otce, krále Terenase, a brzy poté přitáhl ke Quel'Thalasu s armádou Nemrtvých. Sylvanas se dlouho úspěšně bránila, ale nakonec se Arthas dostal přes všechny brány Quel'Thalasských lesů. Poté Sylvanas se svými vojsky hrdinsky bránila Arthasovi v postupu dál k Silvermoonu, ale nakonec i ona podlehla a Arthas jí zasadil smrtelný úder. Jenže Arthas jí nechtěl dát posmrtný klid, a tak její duši oživil a proměnil ji na první Smrtonošku. Poté byla kompletně pod Ner'zhulovou mocí, takže poslušně zaútočila na Silvermoon a zabíjela své bývalé přátele. Poté se stala jedním z Arthasových generálů a pomáhala Pohromě ve jménu Legie s vyčištění Lordaeronu pod dohledem Pánů Děsu. Když byl poražen Archimonde, řekl Kel'Thuzad Sylvanas, že musí zlikvidovat tři hlavní Pány Děsu - Varimathrase, Detheroca a Balnazzara, kteří o porážce Legie ještě neměli tušení. Sylvanas však cítila, že Ner'Zhulova síla ovládat ji a i další Nemrtvé slábne a chtěla se pomstít Arthasovi, za to, že z ní udělal Smrtonošku. Tvářila se, že stále ještě pomáhá Arthasovi a Kel'Thuzadovi v boji proti Pánům Děsu, ale už osnovala plán. Jednou padl Arhtas do léčky Pánů Děsu, ale dostal se z ní.

Arthas Menethil

Sylvanas Windrunner

Když uprchl, objevili se však bojovnice Sylvanas a zlikvidovali Arthasovy stráže. Sama Sylvanas střelila do Arthase šipky, která ho ochromila a pomalu mu začla ubírat síly se slovy, ať si Arthas také vyzkouší, jaké je pomalu trpět, tak jako trpěla ona. Arthas odjel se Kel'Thuzadem do Northrendu a Sylvanas byla volná. Brzo se jí ozval Varimathras, aby se přidala k jeho bratrům a pomohla jim zničit Arthase s Pohromou. Sylvanas však odmítla, jelikož nechtěla tak rychle ztratit nově nabytou svobodu. Věděla však, že Varimathras jí teď nedá pokoj.

Se svými Smrtonoškami začala získávat armádu po okolí a to tak, že Smrtonoška dokázala vstoupit do těla nepřítele a ovládnout jeho mysl, a tak se s ním spřátelit. Získala tak na svou stranu velitele několika vojsk s okolí a tím si získala i jejich vojska. S touto nově nabytou armádou lehce porazila Varimathrasova vojska. Varimathras před ní padl na kolena a říkal, že jí bude sloužit. Ona ho přijala, protože věděla, že on dobře zná taktiku boje svých bratrů, a že bude vědět, jak je porazit. Poté se vydali k Detherocovi, který si ovládl lidského generála Garithose. V noci se dostali přes lidské hlídky a po několika menších bojích se dostali až k samotnému Pánovi Děsu a zabili ho. Garithos byl poté volný a souhlasil s tím, že Sylvanas pomůže zničit posledního - Balnazzara. Garithos se svými vojsky vešel do města z jedné strany a Sylvanas s Varimathrasem z druhé. Brzy se dostali až k Balnazzarovi, kde Sylvanas přikázala Varimathrasovi, aby ho zabil a tím dokázal loajalitu k ní.

Kel'Thuzad

Balnazaar

Detheroc

Garithos

Varimathras odvětil, že Pán Děsu nemůže zabít jiného, ale Sylvanas byla neoblomná. Zabít se mu ho opravdu nepodařilo, tak tento úkol svěřila Garithosovi, který to s potěšením udělal. Balnazzar nakonec stejně nějak přežil a později založil sektu známou jako Scarlet Crusade. Poté se společně s Varimathrasem ujala vlády nad Nemrtvými, které už Král Lichů přestal ovládat a nazvala je Forsaken. Jako svůj hlavní cíl si vybrala pomstu Arthasovi, za to, co jí a jejím lidem udělal. Přidala se k Hordě, protože si myslí, že by jí mohli pomoci porazit Arthase a Thrall si naopak myslí, že Nemrtví můžou pomoci jemu. S Varimathrasem sídlila několik let v Apotheraciu v Undercity, bývalém Lordaeronu.

Varimathras

Sylvanas jednoho dne vycítila, že Sluneční Studna se může stále nacházet někde v ruinách Quel´Thalasu, kam se také vydala. Nemrtvý Elf Dar'Khan chtěl však Anveenu, což byla lidská maska studně, využít po svém a na své kouzlo potřeboval právě Sylvanas, kterou zajal. Nakonec se však síla studny obrátila proti němu a roztrhala ho. Sylvanas sa vrátila do Undercity a pomohla pomocí Studny znovu vybudovat domovinu Krvavých Elfů. Sylvanas však měla Varimathrase poslat za jeho bratry hned, jak jí pomohl - čili ho zabít. Ten totiž využil zaměstnanosti Sylvanas vládnutím a společně s Apotheracym Putressem pokračoval v práci na Nové Nákaze.

Putress

Když se v bitvě u Wrath Gate objevil i Arthas, odpálili Nemrtví tuto nákazu, která sice zabila Pohromu, ale usmrtila také vojáky Aliance a Hordy. Arthas přežil. Varimathras mezitím udělal převrat v Undercity a vyhnal všechny Nemrtvé, kteří nebojovali za něj. Varimathras se obrnil ve městě a pokusil se přivést Legii znovu na Azeroth. Sylvanas vše pověděla Thrallovi a ten neváhal a vyjel společně s Vol'jinem do Bitvy o Undercity. Společně se Sylvanas a dokonce i s Jainou se probojoval až k Varimathrasovi, a když zabil stovky démonů, konečně přišel na řadu i tento Pán Děsu. Poté ještě přijel král Varian Wrynn, který se chtěl pomstít za padlé vojáky u Wrath Gate, ale Jaina se s ním naštěstí teleportovala pryč. Královna Smrtonošek pak znovu usedla na své místo.

Dar'Khan Drathir

 

Thrall

Arthas - Král Lichů

Cataclysm

Forsaken Zaútočí na Gilneas a Sylvanas zabije dědice Trůnu Prince Liama

 

 

Kde se nachází: Undercity - Apotheracium
Frakce: Horda, Forsaken
Rasa: Nemrtvá, dříve Vysoká Elfka
Postavení: vůdce Forsaken
Povolání: Temný střelec
Karma:Neutrální

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WWW.PSYCHO-PROJECT.EU

(WWW.PSYCHO-PROJECT.EU, 18. 2. 2017 16:35)

-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 190583
Měsíc: 1871
Den: 58