Jdi na obsah Jdi na menu
 


Twilight Highlands

28. 11. 2010

Obyvatelé Azerothu jsou po celý svůj život vystavěni bojům a konfliktům. Už v ranném věku se stávají oběťmi násilí sousedících nepřátel, a proto se musí rychle naučit bránit proti těmto predátorům. Často nuceni vyrovnat se se smrtí přátel, rodiny a členů jejich kmene, klanu, města nebo cechů, tito přeživší se stávají silnější budováním pevnějších opevnění a sdružováním se s novými spojenci, aby byli schopni vychovat nebojácné, silné a odolné potomky. Adaptují se. Mění se.

Jen pár míst na Azerothu je lepším příkladem této neustále se měnící společnosti než Twilight Highlands v Eastern Kingdoms.

Twilight Highlands bylo za běhu dějin svědkem neustálých změn, jak se národy hroutily, prospívaly a měnily bez přestání. Opevněné město Grim Batol bylo domovem nejméně tří mocných ras: Dwarfům z klanu Wildhammer, kteří byli vyhnáni z domova prokletím Dark Iron Dwarfů, Červené dračí letce, která byla během Druhé Války nucena bojovat na straně Hordy v zajetí Dragonmaw Orků, a pak samozřejmě samotnému klanu Dragonmaw, který byl z Grim Batolu vyhnán poté, co byla Červená dračí letka osvobozena od jejich nadvlády.

Klan Dragonmaw se nyní tiskne na hranicích Twilight Highlands. Nejsou o nic méně divočejší, než když obývali Grim Batol, ale jejich znalosti draků a vedení války se nedá uprostřed Cataclysmu přehlédnout. Dwarfové klanu Wildhammer přebývají uprostřed hor v jejich základnách. I přesto, že jsou dlouhou dobu přátelé Alliance, až nyní začali jednat o pevnějším spojenectví se Stormwindem a Ironforge na žádost bratrského klanu Bronzebeard. Dokonce i Červená dračí letka utrpěla velké ztráty v posledních měsících. Tato skupina se stala terčem brutálních útoků agresivních draků Černé dračí letky.

Uprostřed tohoto chaosu se objevuje nová síla, která se chce Twilight Highlands zmocnit.

I přesto, že tato oblast měnila svá jména napříč dějinami, přezdívá se nyní ,,Twilight“ díky nynější dominanci kultistů z klanu Twilight’s Hammer. Tito fanatici jsou jménem potěšeni, jelikož jim okolní krajina nabízí různé vymoženosti, které poskytují jejich velitelství perfektní útočiště. Jelikož jsou opevněni masivními horskými vrcholy, které šplhají až do nebes, nemůže být o žádné pozemní invazi řeč. Temný písek na pláži vyvolává u nepřátelských výsadkářů hrůzu a jejich lodě se akorát mohou obávat uvíznutí na březích této nehostinné krajiny.

Co je ale pro kult mnohem důležitější, je naděje ve světový chaos, který zasáhne celou zem. Ve stínech hor je temnota hustější. Slunce a zbytek Azerothu se zdá vzdálenější a elementy jsou zde zřetelně umocněny. Oheň hoří více, dešťové kapky drtí půdu a chvění země probouzí i mysl těch nejtemnějších sil kdesi v hlubinách. Nic z toho však členy kultu Twilight’s Hammer nestraší, naopak je to uspává na noc.

Pracují zde s technikami, které by nikdy nemohli zrealizovat v Silithusu. Ti nejoddanější z Twilight’s Hammeru už nemusí posedávat v malých opevněních, ale mají možnost trénovat v ohromných pevnostech. Vyvolávají nespočet nebezpečných elementálů, kteří se sice sobě navzájem hnusí, nicméně jejich společný cíl způsobit totální destrukci ostatním rasám je pro onen moment spojuje. Mimo Twilight Highlands je kult roztroušen a oslaben, avšak zde je veden na své misi těmi nejhrůzostrašnějšími jmény, který kdy historie slyšela. I přesto můžeme ale jen stěží říct, do jaké míry jejich činy zasahují.
Tito temní zvěstovatelé chaosu si vybrali pro svoji základnu Twilight Highlands z jasného důvodu. Cítí přítomnost Starých bohů a s temnotou také vidí vítězství. Měnící se krajina, válčící frakce a bezbožní elementálové ztělesňují představu kultu, jak by měl svět vypadat až bude konečně očištěn od řádu a všeho živého. Tak jako tak bude Azeroth následovat Twilight Highlands do zapomenutí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your burninglegion.estranky.cz

(LatonyaHaw, 27. 3. 2018 11:32)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

WWW.PSYCHO-PROJECT.EU

(WWW.PSYCHO-PROJECT.EU, 18. 2. 2017 16:44)

-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

jsem sprostý jak dlaždič

(Erik Šukáč, 24. 5. 2012 16:44)

Sbrdět hovna,prší deště,šukat piče,jebat brambor,kurvit banát,lízat jahodu,kouřit čuráky!

Re: poučení!

(Filemon, 24. 5. 2012 16:46)

Hej ty sprosťáku sprostý!Tady nadávat nesmíš jasný?!

Re: Re: Omluva

(Erik Šukáč, 24. 5. 2012 16:47)

Tak jooooo tak dobře už nebudu omlouvám se. :-(

Re: Re: Re: Výřečnost

(Filemon, 24. 5. 2012 16:50)

No to jsme rád!Jako to není tvůj a ani můj blog ale ty sprostý nebudeš tak já jsem pomáhám zachraňovat tenhle blog kdo ho vytvořil.Já totiž mám rád blogy jiných.Třeba jaký mají vzhled blogu obrázky atd.!

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 187231
Měsíc: 1857
Den: 58